O produktoch

O PRODUKTOCH:

ZAPÍSAŤ SA DO RÝCHLOKURZOV ZDARMA


Produkty 49LLey® sú klasifikované ako podporné doplnkové hry pre deti a dospelých.

Niektoré produkty 49LLey® sú špecializovane zamerané na cielené problematiky, ktoré si zaslúžia pozornosť a pomocnú ruku aj v dnešnej digitalizovanej dobe.

Hry sú koncipované do štandardných už verejnosti známych hier, ktoré pozná aj malé dieťa.

Verejnosti sa značka 49LLey® predstavila s 49LLey® PODNETOVOU_HROU, ktorá sa dá hrať aj ako dobre známe pexeso.

Prvé hry značky 49LLey® vznikli so zberateľského diela autorky, ktorá dielo vydala v roku 2009, kontroverzne voči zaužívaným postupom odbornej verejnosti. Dielo však spĺňa už v roku 2009 znaky a princípy DNA psychológie a princípy rozvoja podnetového spracovania, kognitívnej psychológie. Výroba a distribúcia hier je stále v rozvoji.

Aktuálne produkty nájdete v ponuke.

V budúcnosti značka 49LLey® pripravuje výrobu ďalších nových hier pre podporu rozvoja osobnosti jedinca.

Získať vlastné zručnosti a presnosť v náuke o podnetovom spracovaní a kognitívnych procesoch formou hry je tá najjednoduchšia cesta ako zvýšiť svoj potenciál.

Porozumieť vlastným kognitívnym procesom a princípom podnetového spracovania je to najdôležitejšie čo jedinec potrebuje objaviť vo svojom živote. Produkty 49LLey® hravo a ľahko dopomáhajú k získaniu týchto zručností.

Zverejnené júl 2016. 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti